Jan Campfens : Ets, Koffiekan – 1977 - Verkocht

Jan Campfens : Ets, Koffiekan – 1977 kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Jan Campfens : Ets, Koffiekan – 1977 kopen? Bied vanaf 15!Jan Campfens : Ets, Koffiekan – 1977 kopen? Bied vanaf 15!Jan Campfens : Ets, Koffiekan – 1977 kopen? Bied vanaf 15!Jan Campfens : Ets, Koffiekan – 1977 kopen? Bied vanaf 15!Jan Campfens : Ets, Koffiekan – 1977 kopen? Bied vanaf 15!Jan Campfens : Ets, Koffiekan – 1977 kopen? Bied vanaf 15!Jan Campfens : Ets, Koffiekan – 1977 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2851 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Jan Campfens (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets uit 1977 van de Nederlandse kunstenaar Jan Campfens (1940).

-Handgesigneerd, -gedateerd en -genummerd met potlood.

-Gemaakt in een oplage van 75 exemplaren. Dit is nr 53. Afgedrukt op geschept papier.

-De ets is niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.

-Afmetingen: Blad, 42 x 27 cm. Beeld / ets 25 x 17 cm.

Herkomst: Uit de nalatenschap van Evert Brautigam (1922-1999), advocaat, oud-wethouder van Amsterdam en van 1975 tot aan zijn pensionering in 1987 burgemeester van Uithoorn.

Conditie: De ets is in zeer goede staat. Het papier heeft, buiten beeld, aan de bovenrand kreukjes.

Zie ook de foto’s.

(Wij bieden ook werk van Karin Campfens ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

Informatie over de kunstenaar:

Johannes ‘Jan’ Cornelis Joseph Campfens, geboren 30-03-1940 in Haarlem, graficus en schilder.

Opleiding: Kunstnijverheidsschool Quellinus (Amsterdam), Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten (Den Haag) en Ateliers '63 (Haarlem).

Jan Campfens is getrouwd met de beeldend kunstenares Karin Campfens (1944).

Hij woonde lange tijd (tot ongeveer 2000) in Uithoorn waar het echtpaar ‘De Olievaar’ beheerde, een kinderboerderij annex tentoonstellingscentrum. Daarna zijn ze naar Frankrijk verhuisd.

Literatuur: Pieter Scheen 1969-1970 , Supplement; Jacobs 2000 , vol. 1, p. 618.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“De koffiekan”).

Kunstenaar: Jan Campfens.

Techniek: Ets op geschept papier.

Jaartal: 1977.

Ingelijst: Nee.

Afmetingen: Blad, 42 x 27 cm. Beeld / ets 25 x 17 cm.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.

Oplage: Gemaakt in een oplage van 75 exemplaren. Dit is nr 53.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:24-01-2018 om 10:44
Eindtijd:31-01-2018 om 20:49
Helder
31 jan. / 20:39
€ 15