Martien de Kler - zonder titel
Anton Martineau - Gemengde techniek op papier - Handgesigneerd !!!
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets : 16,5 x 23,5 cm.
Ets, zuurvrij passe-partout en oude originele lijst : 33 x 40 cm.
Ets, passe-partout en lijst in goede staat.
Jan Christoffel Bartelsman werd op 29 mei 1889 te Amsterdam geboren en
overleed op 7 oktober 1948 te Soest.
Hij woonde en werkte o.a. in Hilversum,Amsterdam,het Gooi,Den Haag en Soest.
Hij schilderde,etste en tekende o.a. landschappen.
Jan Bartelsman was een leerling van de etser J.D.Scherft.
Objectlocatie | Roelofarendsveen, Nederland |
Starttijd | 21-5-2017 om 15:48 |
Eindtijd | 28-5-2017 om 20:48 |