Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975

Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!
Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeldzame complete portfolio van de Hollandse boerinnen van Jan Cremer uit 1975. Naast de zes litho's zitten ook alle andere bladen (7 stuks) nog in de portfolio. U vindt hem zelden nog compleet, omdat de meeste litho's los worden aangeboden. Nummer 15/80. Alle litho's zijn gesigneerd door de kunstenaar.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het kan ook worden verzonden met een kunstkoerier. I.v.m. de hoge waaarde wordt de portfolio liever niet met Postnl verzonden.

In goede staat.

Starttijd:19-09-2022 om 23:09
Eindtijd:25-09-2022 om 21:14
Openingsbod € 2750
ObjectlocatieWestland, Nederland
VerzendingAlleen per koerier