Jan Cremer - De tulpen als product van zijn perceptie: De Tulpenvlieger

Jan Cremer - De tulpen als product van zijn perceptie: De Tulpenvlieger kopen? Bied vanaf 165!
Jan Cremer - De tulpen als product van zijn perceptie: De Tulpenvlieger kopen? Bied vanaf 165!Jan Cremer - De tulpen als product van zijn perceptie: De Tulpenvlieger kopen? Bied vanaf 165!Jan Cremer - De tulpen als product van zijn perceptie: De Tulpenvlieger kopen? Bied vanaf 165!Jan Cremer - De tulpen als product van zijn perceptie: De Tulpenvlieger kopen? Bied vanaf 165!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage299/300
Kunstenaar: Jan Cremer
Titel van kunstwerk: Tulpenvlieger
Techniek: zeefdruk
Signatuur: Handgesigneerd
Jaar: 2002
Staat: in goede conditie
Afbeeldingsgrootte: 60×50 cm
Kan zo aan de muur

Jan Cremer (1940) is een Nederlandse schrijver en beeldend kunstenaar. Hij genoot onderwijs aan de kunstacademies van Arnhem en Den Haag. Cremers literatuur en beeldende kunst vertonen opvallende overeenkomsten. Beide richten zich op het zich losmaken van traditionele esthetiek en eeuwenoude culturele bagage. Acties als het hangen van een kaartje van een miljoen gulden aan een schilderij (hij was toen slechts 18 jaar) en het luid toeterend langs het boekenbal crossen hebben hem tot enfant terrible van de Nederlandse beeldende kunst en literatuur gemaakt. Na 1970 legt hij zich vooral toe op het lithograferen, wat onder meer leidt tot een aantal zogenaamde Hollandse landschappen.

in mooie staat

Starttijd:15-09-2022 om 10:46
Eindtijd:25-09-2022 om 19:09
Openingsbod € 165
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland