FA. (6)

Jan Cremer - Groot werk Harten/Tulpen, mooi gelijst

Jan Cremer - Groot werk Harten/Tulpen, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

548 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Jan Cremer (1940)
Jaartal1998
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Lijst103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie, grote zeefdruk Harten/Tulpen  met zeer frisse kleuren van Jan Cremer, hand gesigneerd, genummerd 127/200
Prachtig gelijst in licht houten BART-lijst met passepartout

Vanwege grootte wordt het werk bezorgd tegen € 37,50 in Nederland (muv de eilanden ) en naar België via koerier

Starttijd:11-05-2022 om 09:20
Eindtijd:18-05-2022 om 22:33
Openingsbod€ 375
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier