Jan Cremer - ingelijste litho: Hollands landschap na de regen - 1971 - oplage:80

Jan Cremer - ingelijste litho: Hollands landschap na de regen - 1971 - oplage:80 kopen? Bied vanaf 249!

Verkoopprijs: € 249,00

Jan Cremer - ingelijste litho: Hollands landschap na de regen - 1971 - oplage:80 kopen? Bied vanaf 249!Jan Cremer - ingelijste litho: Hollands landschap na de regen - 1971 - oplage:80 kopen? Bied vanaf 249!Jan Cremer - ingelijste litho: Hollands landschap na de regen - 1971 - oplage:80 kopen? Bied vanaf 249!Jan Cremer - ingelijste litho: Hollands landschap na de regen - 1971 - oplage:80 kopen? Bied vanaf 249!Jan Cremer - ingelijste litho: Hollands landschap na de regen - 1971 - oplage:80 kopen? Bied vanaf 249!

Geplaatst door  Kratje
FA. (1)

50 verkochte items
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste kleurenlitho van Jan Cremer uit 1971. Nummer: 8/80. Titel: Hollands landschap na de regen.

Afmetingen incl. lijst: H70 x b50 cm. Afmetingen voorstelling binnen passe-partout: H58,5 x b42 cm. Aan de bovenzijde (bij regenboog) ziet u spiegeling door de zon op het glas.

Opmerking: Deze voorstelling kom je zelden tegen.

Conditie: in goede staat.Rechtsonderin heeft het passe-partout wat waterschade (zie foto 5).

 De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook met Swift koeriers verzonden worden voor 50 euro binnen Nederland of 95 euro binnen Vlaanderen.

ZZOC

Dit item is verkocht voor 249,00

Starttijd:29-11-2017 om 21:14
Eindtijd:06-12-2017 om 21:14

Biedingen (1):

pbruins
1 dec. / 17:13
€ 249