Jan Cremer - ingelijste zeefdruk: Tulips France - handgesigneerd - 1995: - Verkocht

Jan Cremer - ingelijste zeefdruk: Tulips France  - handgesigneerd - 1995:  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 95,00

Jan Cremer - ingelijste zeefdruk: Tulips France  - handgesigneerd - 1995:  kopen? Bied vanaf 1!Jan Cremer - ingelijste zeefdruk: Tulips France  - handgesigneerd - 1995:  kopen? Bied vanaf 1!Jan Cremer - ingelijste zeefdruk: Tulips France  - handgesigneerd - 1995:  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (306)
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Jan Cremer

Titel: Tulips France (Frankrijk)

Techniek: Zeefdruk

Nummer: E.A.P. 2/2 (romeinse cijfers)

Jaar: 1995

Gesigneerd: Handgesigneerd rechts onder

Afmetingen incl. lijst: 51 x 71 cm

Afmetingen blad: 50 x 70 cm

Ingelijst: Ja

Conditie:

De zeefdruk is gedrukt op rijstpapier ( dun vloeipapier). Het papier is kreukelig.

Verzendkosten:
De verzend-, handlings- en verpakkingskosten binnen Nederland zijn 20 euro (grote afmeting).  De kosten voor België zijn 35 euro. I.v.m. risico op glasbreuk heeft afhalen de voorkeur.

Afhalen kan in Naaldwijk, op afspraak, zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:23-06-2015 om 15:00
Eindtijd:05-07-2015 om 21:00
Biedingen (17)
klaasduindam
04 jul. / 15:09
€ 95
paulzon
04 jul. / 15:09
€ 90
klaasduindam
30 jun. / 20:54
€ 85
paulzon
30 jun. / 20:54
€ 80
klaasduindam
30 jun. / 20:53
€ 75
paulzon
30 jun. / 20:53
€ 70
klaasduindam
30 jun. / 20:53
€ 65
paulzon
30 jun. / 20:53
€ 60
klaasduindam
26 jun. / 10:03
€ 55
Velds
25 jun. / 10:21
€ 50
Ram
25 jun. / 10:21
€ 45
Ram
23 jun. / 22:21
€ 26
Withaar
23 jun. / 22:21
€ 21
Ram
23 jun. / 22:20
€ 17
Withaar
23 jun. / 22:20
€ 15
Ram
23 jun. / 19:32
€ 3
klaasduindam
23 jun. / 18:24
€ 1