FA. (7)

Jan Cremer - Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst

Jan Cremer - Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer - Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Jan Cremer - Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Jan Cremer - Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Jan Cremer - Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  Ruudd
FA. (1)

44 verkochte items
  • Jan Cremer (1940)
Jaartal1998
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
Lijst80 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage19/200
Afhalen Afhalen in Den Haag wordt (gezien de grootte van het werk, en het glas in de lijst) sterk aangeraden.

Starttijd:07-06-2020 om 15:14
Eindtijd:21-06-2020 om 22:46
Openingsbod€ 295
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie