Jan Cremer - 'Kaukasus', mooi gelijst

Jan Cremer - 'Kaukasus', mooi gelijst kopen? Bied vanaf 299!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst81 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

' Kaukasus' uit 1989, oplagenummer 102/200, zeefdruk op handgeschept papier
Afmetingen lijst: 81 cm x 66 cm (Blad: 65 cm x 50 cm)
Hand gesigneerd met potlood (rechtsonder)
Ingelijst in mooie aluminium BARTH-lijst met passepartout
Literatuur: P. Restany, F. de Vree: Cremer Grafiek/Prints 1956 - 1998, Bussum (1998) p. 128, nr. 89-02/L
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Starttijd:26-08-2022 om 12:56
Eindtijd:04-09-2022 om 21:55
Openingsbod € 299
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België