Jan Cremer - Kleurenzeefdruk ALTAI Handgesigneerd---GROOT!!!

Jan Cremer - Kleurenzeefdruk ALTAI Handgesigneerd---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 325!

Verkoopprijs: € 373,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Jan Cremer (1940)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen116 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Jan Cremer.

Afmeting blad  116 x 80 cm  in zeer goede staat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 250ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto.

Dit item is verkocht voor 373,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-01-2021 om 08:06
Eindtijd:28-01-2021 om 21:51

Biedingen (1):

Hepr
28 jan. / 21:35
€ 325