FA. (1)

Jan Cremer - L'Histoire des Coeurs 02 (prachtig gelijst)

Jan Cremer - L'Histoire des Coeurs 02 (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

548 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Jan Cremer (1940)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 cm x 54 cm (h x b)
Lijst97 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijke grote zeefdruk van Jan Cremer, L'Histoire des Coeurs 02 uit 1998.
Genummerd: 47/250.  Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.

Literatuur: Cremer grafiek/prints 1956 - 1998.
Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Ivm grootte en kwetsbaarheid wordt werk bezorgd tegen € 35,- en naar België via koerier.
Prijs is inclusief 21% BTW

Sluit binnenkort 2u 38m 02s
Openingsbod€ 325
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:13-05-2022 om 09:07
Eindtijd:20-05-2022 om 21:13