Jan Cremer, litho Winter handgesigneerd/genummerd, MOOI INGELIJST!! - Verkocht

Jan Cremer, litho Winter handgesigneerd/genummerd, MOOI INGELIJST!! kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Jan Cremer, litho Winter handgesigneerd/genummerd, MOOI INGELIJST!! kopen? Bied vanaf 275!Jan Cremer, litho Winter handgesigneerd/genummerd, MOOI INGELIJST!! kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

548 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Jan Cremer
Afmeting:57x76
Maat lijst:72x101
Handgesigneerd:Ja
Lijst:Prachtig ingelijst met brede zwarte lijst en passepartout
Datum:1976
Techniek:Kleurenlitho, genummerd 47/190, gesigneerd
Galerieprijs:€ 435,-

Top kleurenlitho
Uit de serie van : de vier jaargetijden met als titel 'De Winter' uit 1976

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:13-03-2017 om 07:18
Eindtijd:21-03-2017 om 21:18
kudamati
21 mrt. / 20:51
€ 275