Jan Cremer - Olie op doek/stop abstract

Jan Cremer - Olie op doek/stop abstract kopen? Bied vanaf 395!
Jan Cremer - Olie op doek/stop abstract kopen? Bied vanaf 395!Jan Cremer - Olie op doek/stop abstract kopen? Bied vanaf 395!Jan Cremer - Olie op doek/stop abstract kopen? Bied vanaf 395!Jan Cremer - Olie op doek/stop abstract kopen? Bied vanaf 395!
  • Jan Cremer (1940)
Jaartal1990
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Cremer

Olieverf op stof / dir is de werk overall van  Jan Cremer die Cremer in 250 stukjes heeft geknipt. Achterkant geeft aan welk stuk van het overall is
Prachtig gedocumenteerd

Een Uniek stukje kunstwerk/persoonlijke touch
Van de kunstenaar
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Starttijd22-12-2023 om 17:38
Eindtijd30-12-2023 om 20:28
Openingsbod € 395
ObjectlocatieKrimpen aan den IJssel,  Nederland