Jan Cremer - Paarse en blauwen tulpen (groot), zeefdruk 193/200, hand gesigneerd en '99 - Verkocht

Jan Cremer - Paarse en blauwen tulpen (groot), zeefdruk 193/200, hand gesigneerd en '99 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Jan Cremer - Paarse en blauwen tulpen (groot), zeefdruk 193/200, hand gesigneerd en '99 kopen? Bied vanaf 100!Jan Cremer - Paarse en blauwen tulpen (groot), zeefdruk 193/200, hand gesigneerd en '99 kopen? Bied vanaf 100!Jan Cremer - Paarse en blauwen tulpen (groot), zeefdruk 193/200, hand gesigneerd en '99 kopen? Bied vanaf 100!Jan Cremer - Paarse en blauwen tulpen (groot), zeefdruk 193/200, hand gesigneerd en '99 kopen? Bied vanaf 100!Jan Cremer - Paarse en blauwen tulpen (groot), zeefdruk 193/200, hand gesigneerd en '99 kopen? Bied vanaf 100!Jan Cremer - Paarse en blauwen tulpen (groot), zeefdruk 193/200, hand gesigneerd en '99 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1313 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
  • Jan Cremer (1940)
Jaartal1999
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage193/200
Jan Cremer - Hollandse glory, zeefdruk 193/200, hand gesigneerd en '99

Jan Cremer (1940)
"Hollandse glory met Tulpen"
Zeefdruk op geschept papier 193/200, gesigneerd, genummerd en '99

Over hemzelf:

Schilder-schrijver Jan Cremer word geboren in Enschede in 1940. Als beeldend kunstenaar heeft hij zich al vanaf het begin van zijn opleidingen aan de verschillende kunstacademies die hij bezocht gespecialiseerd in de grafische technieken.

In 1957 schildert hij de eerste van een serie doeken die bekend zouden worden als Peinture Barbarisme. In 1958 heeft hij zijn eerste eenmansexpositie in Galerie de Posthoorn in Den Haag en sluit hij zich aan bij de Posthoorngroep. Een jaar later exposeert hij in het Haags Gemeentemuseum en in 1960 in het Stedelijk museum in Amsterdam.

Er volgen tientallen tentoonstellingen in binnen- en buitenland. Met een beurs van de Franse regering vertrekt hij in 1959 is hij naar Parijs waar hij in de Rue Santeuil terechtkomt, de befaamde huidenopslagplaats met de ateliers van onder meer Bogart, Appel en Corneille.

Van 1961 tot 1963 woont en werkt Jan Cremer op het Spaanse eiland Ibiza en maakt daar met onder andere K.F. Dahmen en Erwin Bechtold deel uit van de Grupo Ibiza.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:20-07-2019 om 07:57
Eindtijd:28-07-2019 om 16:20
Hans1951
24 jul. / 15:23
€ 100