Jan Cremer - Three Tulips Nr.I

Jan Cremer - Three Tulips Nr.I kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer - Three Tulips Nr.I kopen? Bied vanaf 175!Jan Cremer - Three Tulips Nr.I kopen? Bied vanaf 175!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk werk van Jan Cremer. Dit werk Three Tulips Nr.I wordt beschreven in zijn overzichtscatalogus met grafiek op pagina 166.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Tijdens de pandemie kunnen wij uw aankopen veilig en geklimatiseerd opslaan.

Jan Cremer (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
56 cm
76 cm
Starttijd:03-09-2022 om 11:06
Eindtijd:17-09-2022 om 22:26
Openingsbod € 175
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland