Jan Cremer - Toscane

Jan Cremer - Toscane kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer - Toscane kopen? Bied vanaf 350!Jan Cremer - Toscane kopen? Bied vanaf 350!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen110 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A
Jan Cremer | Toscane
Techniek: Handgesigneerde litho op extra dik papier
Oplage: E/A
Afmeting: 110x75 cm.

Starttijd:07-05-2022 om 20:30
Eindtijd:14-05-2022 om 21:40
Openingsbod € 350
ObjectlocatieHelmond, Nederland