Jan Cremer - TULPEN

Jan Cremer - TULPEN kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer - TULPEN kopen? Bied vanaf 175!Jan Cremer - TULPEN kopen? Bied vanaf 175!Jan Cremer - TULPEN kopen? Bied vanaf 175!Jan Cremer - TULPEN kopen? Bied vanaf 175!Jan Cremer - TULPEN kopen? Bied vanaf 175!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Fraai grafiekblad in perfecte staat waar de tulpen evengoed voor harten kunnen doorgaan. Warme kleuren. Oplage 245/250.                              Afmeting blad 90 x 63 cm.  Afbeelding 70x 49,5 cm.

Ivm  afmeting iets hogere verzendkosten (€ 17,50)

Zeefdruk is in perfecte staat, geen imperfecties.

Starttijd:08-04-2022 om 17:16
Eindtijd:18-04-2022 om 21:30
Openingsbod € 175
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België