Jan Cremer - Under the Vulcano, litho

Jan Cremer - Under the Vulcano, litho kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 195,00

Jan Cremer - Under the Vulcano, litho kopen? Bied vanaf 195!Jan Cremer - Under the Vulcano, litho kopen? Bied vanaf 195!Jan Cremer - Under the Vulcano, litho kopen? Bied vanaf 195!Jan Cremer - Under the Vulcano, litho kopen? Bied vanaf 195!Jan Cremer - Under the Vulcano, litho kopen? Bied vanaf 195!Jan Cremer - Under the Vulcano, litho kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Explosieve tulpencompositie van Jan Cremer.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘97), een Proof exemplaar.  In uitstekende conditie, slechts een scheurtje van minder dan een centimeter in de rand van het blad middenlinks (zie foto 2).  Ingelijst met passe-partout is het werk in mint conditie.

Afmetingen: 66cm x 51cm (blad), 62cm x 48cm (beeld)

Dit werk staat in het boek “Cremer Grafiek / Prints 1956-1998” op bladzijde 211 (zie foto 5).

ZZOC

Dit item is verkocht voor 195,00

Starttijd:24-11-2017 om 13:55
Eindtijd:27-11-2017 om 19:55

Biedingen (1):

gienatrip
27 nov. / 19:45
€ 195