Jan Cremer, zeefdruk met lijst

Jan Cremer, zeefdruk met lijst kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 285,00

Jan Cremer, zeefdruk met lijst kopen? Bied vanaf 200!Jan Cremer, zeefdruk met lijst kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Fiume Azzurro
Jaartal: 2001
Afmetingen beeld: h.113 cm x b.78 cm (Lijst: 144 cm x 101 cm)
Gesigneerd: rechtsonder
Oplage: 134 / 150
Ingelijst: ja, aluminium lijst
Materiaal: papier
Conditie: nieuwstaat
Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Bezorging door koerier voor kosten koper is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 285,00

Starttijd:28-10-2014 om 08:28
Eindtijd:02-11-2014 om 08:28

Biedingen (6):

fear
2 nov. / 00:28
€ 285
twin
1 nov. / 12:30
€ 265
kleurrijkekunstfriesland
1 nov. / 12:29
€ 245
twin
1 nov. / 12:29
€ 240
kleurrijkekunstfriesland
31 okt. / 12:35
€ 220
dutchcaesar
30 okt. / 17:43
€ 200