Jan Cremer: Zeefdruk "Provence II"uit 1989 - Verkocht

Jan Cremer: Zeefdruk "Provence II"uit 1989 kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Jan Cremer: Zeefdruk "Provence II"uit 1989 kopen? Bied vanaf 275!Jan Cremer: Zeefdruk "Provence II"uit 1989 kopen? Bied vanaf 275!Jan Cremer: Zeefdruk "Provence II"uit 1989 kopen? Bied vanaf 275!Jan Cremer: Zeefdruk "Provence II"uit 1989 kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Axel
FA. (10)

112 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Cremer (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie zeefdruk op handgeschept papier waarbij de druk doorloopt tot aan de scheprand. De afmetingen van het papier ( en dus de druk) zijn 75 x 54 cm.

Het werk is keurig en professioneel ingelijst in een aluminium lijst van 90 x 70 cm en voorzien van een Passe-Partout

Gesigneerd, gedateerd en genummerd in rood CREMER '89 /  166/250

( Opgenomen in "Cremer Grafiek / Prints 1956 - 1998" op pagina 131)

Het werk is af te halen in Den Haag / Wassenaar.

Verzending uitsluitend in overleg en altijd voor risico en kosten van de koper.

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:28-01-2018 om 19:34
Eindtijd:05-02-2018 om 19:34
georgevanblokland
31 jan. / 18:07
€ 275