FA. (3)

Jan de Beus - Ets "Semélay" kleine oplage

Jan de Beus - Ets "Semélay" kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!
Jan de Beus - Ets "Semélay" kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!Jan de Beus - Ets "Semélay" kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!Jan de Beus - Ets "Semélay" kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!Jan de Beus - Ets "Semélay" kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Jan de Beus (1958)
Jaartal1996
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 12.8 cm (h x b)
Lijst29.9 cm x 24.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/5
Ets van jan de Beus, gesigneerd, gedateerd, genummerd en getiteld in potlood. Geplaatst (bovenaan getipt )achter passe-partout.
Verzending tussen twee plaatjes, 5,10, aangetekend 9,70

Jan de Beus (1958)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
24.9 cm
29.9 cm
12.8 cm
18 cm
Starttijd:30-04-2022 om 08:37
Eindtijd:13-05-2022 om 19:11
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa