Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991

Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991 kopen? Bied vanaf 95!
Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991 kopen? Bied vanaf 95!Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991 kopen? Bied vanaf 95!Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991 kopen? Bied vanaf 95!Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991 kopen? Bied vanaf 95!Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991 kopen? Bied vanaf 95!Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991 kopen? Bied vanaf 95!Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991 kopen? Bied vanaf 95!
  • Jan de Beus (1958)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1991
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraai werk, gemengde techniek op papier, van Jan de Beus uit 1991, uitgevoerd in zijn kenmerkende stijl.
Het werk is gesigneerd aan voor- en achterzijde, zie foto’s.
In goede conditie.

Aan de achterzijde rondom wat zuurvrij tape van eerdere inlijsting, zie foto. Het werk is in goede conditie.

Jan de Beus (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (16)
Geplaatst door  kunstvanOtto
FA. (1)

Lid sinds 2022
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
50 cm
65 cm
Starttijd:03-11-2022 om 20:36
Eindtijd:17-11-2022 om 22:26
Openingsbod € 95
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland