950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Mooi schilderij op grof linnen van Jan de Boer (rechtsonder gesigneerd). Uit 1981, getiteld 'Polder met molen). Het gaat hier zeer waarschijnlijk om de Zaanse polder.
Jan Adriaan (Jan) de Boer (1902-1989) in Den Helder geboren.Hij woonde en werkte in Weesp, Alkmaar, Zaandam, Amsterdam en Den Ilp (NH).
Jan de Boer is vele jaren gezien als de nestor van de Zaanse kunstschilders. Na een kort verblijf in Alkmaar, kwam het gezin de Boer in 1920 naar Zaandam, waar Jan schilderles nam bij Willem Jansen en daar in aanraking kwam met andere Zaanse schilders als Jaap Kaal, Kees Koning, Arie van Mever, die evenals Willem Jansen van grote invloed op de trant van zijn schilderen zijn geweest.
Afmeting met lijst: 57 x 47.
Doek en lijst in goede staat. Lijst enkele kleine gebruikssporen. Wel de originele lijst. Bekijk de foto's en overtuig u zelf.
Starttijd | 13-2-2015 om 11:26 |
Eindtijd | 20-2-2015 om 11:26 |