Jan de Bruin - duinlandschap

Jan de Bruin - duinlandschap kopen? Bied vanaf 10!
Jan de Bruin - duinlandschap kopen? Bied vanaf 10!Jan de Bruin - duinlandschap kopen? Bied vanaf 10!Jan de Bruin - duinlandschap kopen? Bied vanaf 10!
  • Jan de Bruin (1945)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie aquarel van de kunstenaar Jan de Bruin, incl. passe partout. Wordt uitsluitend verzonden.

Het aquarel heeft een goede conditie

Jan de Bruin (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  kunsthuis85
FA. (1)

Lid sinds 2019
54 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
40 cm
34 cm
Starttijd:17-09-2022 om 17:50
Eindtijd:25-09-2022 om 20:41
Openingsbod € 10
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHuizen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa