Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho van de Jan de Bruin. Onderdeel van de Prent 190 reeks. Afbeelding 55 x 80 cm.
Verzending in koker. Verzendkosten 10 euro. Gecombineerde verzending mogelijk. Aankopen boven de 200 euro worden aangetekend verzonden.
Starttijd | 16-6-2013 om 12:34 |
Eindtijd | 30-6-2013 om 12:34 |