Jan de Bruin Kleurenlitho 1970 (Prent 190) - Verkocht

Jan de Bruin Kleurenlitho 1970 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Jan de Bruin Kleurenlitho 1970 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 50!Jan de Bruin Kleurenlitho 1970 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KDRGS
FA. (1)

24 verkochte items
  • Jan de Bruin (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho van de Jan de Bruin. Onderdeel van de Prent 190 reeks. Afbeelding 55 x 80 cm.

Verzending in koker. Verzendkosten 10 euro. Gecombineerde verzending mogelijk. Aankopen boven de 200 euro worden aangetekend verzonden.

Jan de Bruin (1945)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KDRGS
FA. (1)

24 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:16-06-2013 om 12:34
Eindtijd:30-06-2013 om 12:34
Wdeback
16 jun. / 16:35
€ 50