Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970

Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970 kopen? Bied vanaf 40!Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970 kopen? Bied vanaf 40!Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970 kopen? Bied vanaf 40!Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970 kopen? Bied vanaf 40!Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan de Bruin (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurenlitho van Jan de Bruin Titel: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips. Jaar: 1970. Nummer: 133/190. Afmetingen blad: H56 x b76cm. Afmetingen voorstelling: H48 x b61cm. Rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

In goede staat. Wat kleine kreukjes op de randen, goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Jan de Bruin (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

892 verkochte items
Alle items van deze verkoper (330)
76 cm
56 cm
Starttijd:12-02-2022 om 14:10
Eindtijd:17-02-2022 om 20:09
Openingsbod € 40
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland