Jan de Bruin - Schutting, Klapstoel, Chocodips, Tulpen - Kleurenlitho - Verkocht

Jan de Bruin - Schutting, Klapstoel, Chocodips, Tulpen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Jan de Bruin - Schutting, Klapstoel, Chocodips, Tulpen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Jan de Bruin - Schutting, Klapstoel, Chocodips, Tulpen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Jan de Bruin - Schutting, Klapstoel, Chocodips, Tulpen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!Jan de Bruin - Schutting, Klapstoel, Chocodips, Tulpen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Jan de Bruin (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho door Jan de Bruin

Voorstelling getiteld 'Schutting klapstoel tulpen choco-dips

Losbladig, beeldmaat 48x61, bladmaat 56x76

Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Debruin', genummerd l.o.'166/190'

Herkomst: Serie Prent 190

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jan de Bruin (1945)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:07-06-2017 om 11:57
Eindtijd:18-06-2017 om 13:57
Jetze
17 jun. / 22:21
€ 35