Jan de Gruyter, De Visser, Ets

Jan de Gruyter, De Visser, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Jan de Gruyter, De Visser, Ets kopen? Bied vanaf 1!Jan de Gruyter, De Visser, Ets kopen? Bied vanaf 1!Jan de Gruyter, De Visser, Ets kopen? Bied vanaf 1!Jan de Gruyter, De Visser, Ets kopen? Bied vanaf 1!Jan de Gruyter, De Visser, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Jan de Gruijter (1917-1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Jan de Gruijter

Voorstelling getiteld 'De Visser'

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 16,5x10, bladmaat 20x12,5, p.p.maat 36x30

Gesigneerd r.o. op passepartout 'Jan de Gruyter'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:27-11-2017 om 15:12
Eindtijd:02-12-2017 om 15:12

Biedingen (1):

KunstkamerZuidoost
1 dec. / 16:49
€ 1