Jan de Haas, zw/w litho van naakte dame met Dom van Utrecht (z.t.) - Verkocht

Jan de Haas, zw/w litho van naakte dame met Dom van Utrecht (z.t.) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Geplaatst door  2ndart

17 verkochte items
  • Jan de Haas (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Jan de Haas van naakte dame met Dom van Utrecht op de achtergrond. Oplagenr 7/125. Uit 1982.

In zeer goede staat, professioneel ingelijst in zilverkleurige lijst waarvan de lak op de hoekjes wat bijgewerkt zou moeten worden.

DE VOLLEDIGE OPBRENGST KOMT TEN GOEDE AAN DE GLAZEN HUIS ACTIE VAN 3FM 2014, dus doe een mooi bod.

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:05-12-2014 om 17:15
Eindtijd:12-12-2014 om 17:15
Biedingen (8)
xram44
12 dec. / 17:06
€ 17
M3
12 dec. / 17:06
€ 15
M3
12 dec. / 14:26
€ 11
Visualarts
12 dec. / 14:02
€ 9
xram44
12 dec. / 12:45
€ 7
Core
09 dec. / 19:25
€ 5
Oversloot
09 dec. / 17:16
€ 3
Olier005
09 dec. / 13:21
€ 1