Het papier is deels bevestigd op karton, 18x13 cm.
Gemengde techniek, mogelijk alleen inkt.
Gesigneerd en gedateerd aan de achterkant v h karton.
Geplaatst achter passepartout.
Achter glas, in een taps toelopende zwarte aluminium lijst (enige krasjes).
Goed
in goede gebruikte staat.
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 18,00