Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 - Verkocht

Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!

Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan de Leeuw (1908-1988)
Jaartal1970
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 13 cm (h x b)
Incl. lijst33 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het papier is deels bevestigd op karton, 18x13 cm.

Gemengde techniek, mogelijk alleen inkt.

Gesigneerd en gedateerd aan de achterkant v h karton.

Geplaatst achter passepartout.

Achter glas, in een taps toelopende zwarte aluminium lijst (enige krasjes).
in goede gebruikte staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 18,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd14-11-2022 om 0:55
Eindtijd24-2-2023 om 19:17
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken