Jan de Leeuw - BERGENSE SCHOOL BLOEMSTILLEVEN

Jan de Leeuw  - BERGENSE SCHOOL BLOEMSTILLEVEN kopen? Bied vanaf 68!

Verkoopprijs: € 68,00

Jan de Leeuw  - BERGENSE SCHOOL BLOEMSTILLEVEN kopen? Bied vanaf 68!Jan de Leeuw  - BERGENSE SCHOOL BLOEMSTILLEVEN kopen? Bied vanaf 68!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan de Leeuw (1908-1988)

JAN DE LEEUW

woonde en werkte in Bergen

BLOEMSTILLEVEN

olieverf op board in de maat 29 x 38 cm

Gesigneerd onder in de natte verf jan de leeuw

Herkomst ; nalatenschap va de kunstenaar

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Dit item is verkocht voor 68,00

Starttijd:18-03-2014 om 19:17
Eindtijd:29-03-2014 om 19:17

Biedingen (1):

hvprod
21 mrt. / 18:48
€ 68