FA. (1)

Jan den Hengst - A3319 - Montelbaanstoren Amsterdam

Jan den Hengst - A3319 - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 200!
Jan den Hengst - A3319 - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 200!Jan den Hengst - A3319 - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 200!Jan den Hengst - A3319 - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Jan den Hengst (1904-1983)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 19 cm (h x b)
Lijst55.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
A3319, Jan den Hengst, gemengde technieken op papier, Montelbaanstoren Amsterdam, r.o. gesigneerd, beeldmaat 19 x 39 cm, lijstmaat 36 x 55,5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier en passe-partout verkleurd door de tijd, vlekje rechtsboven. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Starttijd:01-10-2019 om 13:58
Eindtijd:17-12-2020 om 19:39
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier