Jan den Hengst - Stadsgezicht Amsterdam , zicht op de Schreierstoren aan de Geldersekade

Jan den Hengst - Stadsgezicht Amsterdam , zicht op de Schreierstoren aan de Geldersekade kopen? Bied vanaf 45!
Jan den Hengst - Stadsgezicht Amsterdam , zicht op de Schreierstoren aan de Geldersekade kopen? Bied vanaf 45!Jan den Hengst - Stadsgezicht Amsterdam , zicht op de Schreierstoren aan de Geldersekade kopen? Bied vanaf 45!Jan den Hengst - Stadsgezicht Amsterdam , zicht op de Schreierstoren aan de Geldersekade kopen? Bied vanaf 45!Jan den Hengst - Stadsgezicht Amsterdam , zicht op de Schreierstoren aan de Geldersekade kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan den Hengst (1904-1983)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen27.5 cm x 32 cm (h x b)
Lijst45 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van een stadsgezicht van Amsterdam. De Schreierstoren en de St. Nicolaaskerk in Amsterdam. Gemengde techniek op papier (aquarel en krijt). In de originele lijst. Het geheel in prima staat. Rechtsonder gesigneerd.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit werk.  Destijds ingelijst door Gebr. Koch.

Sluit over 4d 8u 23m 44s
Openingsbod€ 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEmmen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:22-11-2022 om 21:28
Eindtijd:02-12-2022 om 21:41