Jan Deodatus - De graveur - Litho

Jan Deodatus - De graveur - Litho kopen? Bied vanaf 35!
Jan Deodatus - De graveur - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan Deodatus - De graveur - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan Deodatus - De graveur - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan Deodatus - De graveur - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan Deodatus - De graveur - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan Deodatus - De graveur - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan Deodatus - De graveur - Litho kopen? Bied vanaf 35!
  • Jan Deodatus (1914-1986)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/16
Litho door Jan Arien Deodatus
Voorstelling van de graficus aan het werk
Losbladig, beeldmaat 34x27, bladmaat 47x32
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'JDeoadtus '64'
Annotatie en nummering in potlood l.o.: 'eigen druk 9/16'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jan Deodatus (1914-1986)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
27 cm
34 cm
Starttijd:18-09-2022 om 12:30
Eindtijd:23-09-2022 om 19:57
Openingsbod € 35
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa