Jan Deodatus, Kastanjetak in bloei, Ets 1947 - Verkocht

Jan Deodatus, Kastanjetak in bloei, Ets 1947 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Jan Deodatus, Kastanjetak in bloei, Ets 1947 kopen? Bied vanaf 35!Jan Deodatus, Kastanjetak in bloei, Ets 1947 kopen? Bied vanaf 35!Jan Deodatus, Kastanjetak in bloei, Ets 1947 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
  • Jan Deodatus (1914-1986)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie miniatuurets door Jan Deodatus.

Voorstelling van een kastanjetak in bloei

Losbladig, beeldmaat 7x10, bladmaat 9,5x12,5

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'JDeodatus' en '47'

Annotatie en nummering l.o. '4e staat' en '21/40'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jan Deodatus (1914-1986)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:28-09-2015 om 19:47
Eindtijd:07-10-2015 om 13:47
Cecilia
06 okt. / 15:10
€ 35