Jan Dibbets - Kleurenoffset Affiche: COLLAGE uit 1975

Jan Dibbets - Kleurenoffset Affiche: COLLAGE uit 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Dibbets - Kleurenoffset Affiche: COLLAGE uit 1975 kopen? Bied vanaf 50!Jan Dibbets - Kleurenoffset Affiche: COLLAGE uit 1975 kopen? Bied vanaf 50!Jan Dibbets - Kleurenoffset Affiche: COLLAGE uit 1975 kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Dibbets (1941)
TypeAffiches
Jaartal1975
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 43 cm (h x b)
Prachtige kleurenoffsetlitho van Jan Dibbets uit 1975/76

Afmeting blad 56 x 43 cm in nieuwstaat.
Deze kleurenoffset werd gemaakt voor een tentoonstelling bij Leo Castelli in New York in 1975

Dibbets volgde een opleiding tot tekenleraar, vertrok vervolgens naar Londen, waar hij studeerde aan het Central Saint Martins College of Art and Design, en begon met het uitvoeren van conceptuele werken in parken, tuinen en op het strand. Dibbets maakte deel uit van de in 1965 opgerichte Groep 130.
Zijn internationale doorbraak kwam met zijn "perspectiefcorrecties" in 1969. Daarin maakte hij met behulp van fotografie aanpassingen in de waarneming van simpele vormen, die hij tekende op vloeren, muren of uitzette in het gras of zand. Met het nauwgezet rangschikken van foto's binnen een werk maakte hij panorama's van door hemzelf aangepaste vergezichten, Dutch Horizons. Zijn werk werd in 1966 en 1967 in Amsterdam tentoongesteld door galerie Swart.

Jan Dibbets (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1099 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
43 cm
56 cm
Starttijd:21-09-2022 om 07:08
Eindtijd:02-10-2022 om 22:50
Openingsbod € 50
ObjectlocatieSNEEK, Nederland