FA. (3)

Jan Evert Morel (II) - herder met vee aan bosrand.

Jan Evert Morel (II) - herder met vee aan bosrand. kopen? Bied vanaf 950!
Jan Evert Morel (II) - herder met vee aan bosrand. kopen? Bied vanaf 950!Jan Evert Morel (II) - herder met vee aan bosrand. kopen? Bied vanaf 950!Jan Evert Morel (II) - herder met vee aan bosrand. kopen? Bied vanaf 950!Jan Evert Morel (II) - herder met vee aan bosrand. kopen? Bied vanaf 950!Jan Evert Morel (II) - herder met vee aan bosrand. kopen? Bied vanaf 950!Jan Evert Morel (II) - herder met vee aan bosrand. kopen? Bied vanaf 950!Jan Evert Morel (II) - herder met vee aan bosrand. kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  FreddyB
FA. (1)

13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jan Evert Morel (II) (1835-1905)
Periode1800 t/m 1899
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 25.5 cm (h x b)
Lijst38 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Goed werkje van J.E.Morel  ll met unieke voorstelling .  Hij schilderde hoofdzakelijk kleine panelen met romantische landelijke voorstellingen die nog altijd gretig aftrek vinden.  Op geschuind eiken paneel in fraaie  antieke lijst.

Jan Evert Morel (II) (1835-1905)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  FreddyB
FA. (1)

13 verkochte items
47.5 cm
38 cm
25.5 cm
18 cm
Sluit over 8d 22u 54m 51s
Openingsbod€ 950
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:02-07-2022 om 00:38
Eindtijd:12-07-2022 om 22:33