Jan F.H.M. van Deursen (1896-1981) - Venetië 1965 - Verkocht

Jan F.H.M. van Deursen (1896-1981) - Venetië 1965 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 25,00

Jan F.H.M. van Deursen (1896-1981) - Venetië 1965 kopen? Bied vanaf 20!Jan F.H.M. van Deursen (1896-1981) - Venetië 1965 kopen? Bied vanaf 20!Jan F.H.M. van Deursen (1896-1981) - Venetië 1965 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

571 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Jan van Deursen (1896-1981)
TypeTekening / Aquarel

Potloodtekening van Jan F.H.M. van Deursen.
Voorstelling van Venetië, vervaardigd in 1965.
Gesigneerd en gedateerd.
In prima conditie.
Zit momenteel in oud passe-partout.

Maten incl. passe-partout 50x38 cm
Maten van de voorstelling 35x28 cm

Jan van Deursen is geboren in 1896 in Den Bosch. Nadat hij is opgeleid aan de Rijksacademie te Amsterdam (1918-1921) gaat hij werken in Roermond en later in 1922 in Maastricht, alwaar hij zijn hele leven zal blijven wonen en werken. Hij geeft daar o.a. les aan de Stadsacademie. Van Deursen is lid van de Limburgse Kunstkring en staat vermeld in de Scheen, in Jacobs en in Scharten.

Wordt alleen verzonden.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:12-07-2016 om 23:52
Eindtijd:27-07-2016 om 22:52
Biedingen (2)
MichielR
27 jul. / 16:48
€ 25
pictus
24 jul. / 12:29
€ 20