Jan Franken Pzn, Van Havens en Zeeën, Houtsnede - Verkocht

Jan Franken Pzn, Van Havens en Zeeën, Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!
Jan Franken Pzn, Van Havens en Zeeën, Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!Jan Franken Pzn, Van Havens en Zeeën, Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!Jan Franken Pzn, Van Havens en Zeeën, Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!Jan Franken Pzn, Van Havens en Zeeën, Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Pzn. Franken (1896-1977)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Houtsnede door Jan Franken Pzn

Voorstelling van scheepslui, boten en havens

Losbladig, getipt op onderblad, beeldmaat 14x9, bladmaat 20x14

Niet gesigneerd, gemonogrammeerd l.o. in de druk

Potloodnotitie m.o. 'No 8  Van Havens en Zeeën'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:07-02-2018 om 11:39
Eindtijd:18-02-2018 om 13:39
meersander
10 feb. / 19:15
€ 30