Jan Franken Pzn, Zwervers, Houtsnede - Verkocht

Jan Franken Pzn, Zwervers, Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Jan Franken Pzn, Zwervers, Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!Jan Franken Pzn, Zwervers, Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!Jan Franken Pzn, Zwervers, Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!Jan Franken Pzn, Zwervers, Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Jan Pzn. Franken (1896-1977)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Houtsnede door Jan Franken Pzn

Voorstelling van zwervers in besneeuwd landschap

Houtsnede als onderdeel van een jaarkalender uit 1926

Losbladig, beeldmaat 24x17, bladmaat 43x26

Gemonogrammeerd l.o. in de druk 'JFPzn'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:18-01-2018 om 17:06
Eindtijd:01-02-2018 om 17:06
Dubbelmonde
01 feb. / 16:49
€ 30