Jan Giesen - Zelfportret - Ets

Jan Giesen - Zelfportret - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Jan Giesen - Zelfportret - Ets kopen? Bied vanaf 30!Jan Giesen - Zelfportret - Ets kopen? Bied vanaf 30!Jan Giesen - Zelfportret - Ets kopen? Bied vanaf 30!Jan Giesen - Zelfportret - Ets kopen? Bied vanaf 30!Jan Giesen - Zelfportret - Ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Giesen (1900-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageepreuve d'artiste
Ets door Jan Giesen
Voorstelling van een zelfportret van de kunstenaar
Losbladig, beeldmaat 30x23, bladmaat 40x27
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Jan Giesen '57'
Annotatie in potlood l.o.: 'Epreuve d'artiste'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jan Giesen (1900-1983)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
23 cm
30 cm
Starttijd:20-01-2023 om 16:23
Eindtijd:25-01-2023 om 19:58
Openingsbod € 30
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa