Jan Gregoor, Kikker - Verkocht

Jan Gregoor, Kikker kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

548 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Jan Gregoor (1914-1982)
GesigneerdHandgesigneerd

Kikker

Specificaties:

Kunstenaar:Jan Gregoor
Afmeting:54x63
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Lijst:Tegen meerprijs lijst en passepartout leverbaar
Datum:1979
Techniek:Zeefdruk, genummerd 74/100
Galerieprijs:€ 95,-

Prachtige heldere kleuren!

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:19-02-2017 om 13:48
Eindtijd:27-02-2017 om 20:48
animacura2
26 feb. / 16:44
€ 45