Jan Groenestein - Jan Groenestein : Aquarel , Naakte vrouw – gesigneerd & ingelijst - 1962 - Verkocht

Jan Groenestein : Aquarel , Naakte vrouw – gesigneerd & ingelijst - 1962 kopen? Bied vanaf 185!
Tekening / Aquarel

Jan Groenestein : Aquarel , Naakte vrouw – gesigneerd & ingelijst - 1962 kopen? Bied vanaf 185!Jan Groenestein : Aquarel , Naakte vrouw – gesigneerd & ingelijst - 1962 kopen? Bied vanaf 185!Jan Groenestein : Aquarel , Naakte vrouw – gesigneerd & ingelijst - 1962 kopen? Bied vanaf 185!Jan Groenestein : Aquarel , Naakte vrouw – gesigneerd & ingelijst - 1962 kopen? Bied vanaf 185!Jan Groenestein : Aquarel , Naakte vrouw – gesigneerd & ingelijst - 1962 kopen? Bied vanaf 185!Jan Groenestein : Aquarel , Naakte vrouw – gesigneerd & ingelijst - 1962 kopen? Bied vanaf 185!Jan Groenestein : Aquarel , Naakte vrouw – gesigneerd & ingelijst - 1962 kopen? Bied vanaf 185!
  • Jan Groenestein (1919-1971)
TypeTekening / Aquarel

Een grote aquarel uit 1962 op dun bruin papier van de Amsterdamse kunstenaar Jan Groenestein (1919-1971).

Gesigneerd (initialen), gedateerd en ingelijst in een metalen lijst met glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 55,5 x 40,5 cm. Beeld, 54 x 39 cm.

Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn (schrijver en programmeur van het Holland Festival).

Conditie: In goede staat. Het papier heeft lichte kreuk, m.n. aan de randen.

Zie ook de foto’s.

Klaar om aan de muur te hangen.

Informatie over de kunstenaar:

Johannes Maria (‘Jan’) Groenestein, geboren 04-10-1919 in Amsterdam en overleden 27-11-1971 in Amsterdam, beeldhouwer, monumentaal kunstenaar, wandschilder, plafondschilder, ontwerper, schilder, pentekenaar, pastellist, aquarellist, vervaardiger van mozaïek, lithograaf, etser

Opleiding: Rijksnormaalschool voor Teekenonderwijzers Amsterdam (1941-1942) en de Rijksakademie van beeldende kunsten Amsterdam (1942-1948).

Jan Groenestein was gespecialiseerd in het schilderen, tekenen en aquarelleren van dieren. Zo maakte hij b.v. de 12 sgraffitoversieringen op de buitenmuren van dierentuin Artis in Amsterdam.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Naaktre vrouw”).

Kunstenaar: Jan Groenestein.

Techniek: Aquarel op papier.

Jaartal: 1962.

Ingelijst: Ingelijst in een een metalen lijst met glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Conditie: In goede staat. Het papier heeft lichte kreuk, m.n. aan de randen (waarschijnlijk t.g.v. het plakken van het papier op een ondergrond?).

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur iv.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd22-11-2017 om 15:42
Eindtijd29-11-2017 om 20:42
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken