950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 130 x 90 cm (h x b) |
Incl. lijst | 134 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk heeft enkele jaren bij een bevriende relatie gehangen en staat inmiddels geruime tijd in mijn atelier en is goed opgeborgen, geen beschadigingen aan het werk of lijst | |
Objectlocatie | Zoetermeer, Nederland |
Starttijd | 15-7-2022 om 13:20 |
Eindtijd | 10-1-2023 om 10:55 |