Jan Harmannus Lambeck - C4784-3, Landschap met molen.

Jan Harmannus Lambeck - C4784-3, Landschap met molen. kopen? Bied vanaf 25!
Jan Harmannus Lambeck - C4784-3, Landschap met molen. kopen? Bied vanaf 25!Jan Harmannus Lambeck - C4784-3, Landschap met molen. kopen? Bied vanaf 25!Jan Harmannus Lambeck - C4784-3, Landschap met molen. kopen? Bied vanaf 25!Jan Harmannus Lambeck - C4784-3, Landschap met molen. kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Harmannus Lambeck (1904-1984)
Jaartal1979
DragerBoard
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 33.5 cm (h x b)
Lijst50 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4784-3, Jan Lambeck, Landschap met molen, olie op board, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1979, beeldmaat 42 x 33,5 cm, lijstmaat 50 x 41 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Board bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, punaisegaatjes langs de randen. Netjes gelijst, de lijst bevat licht oppervlaktevuil door de tijd.

Jan Harmannus Lambeck (1904-1984)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
41 cm
50 cm
33.5 cm
42 cm
Starttijd:24-07-2022 om 13:53
Eindtijd:02-08-2022 om 22:27
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier