Jan Heesters - Krijtekening 'Watermolen Kol'

Jan Heesters - Krijtekening 'Watermolen Kol' kopen? Bied vanaf 95!
Jan Heesters - Krijtekening 'Watermolen Kol' kopen? Bied vanaf 95!Jan Heesters - Krijtekening 'Watermolen Kol' kopen? Bied vanaf 95!Jan Heesters - Krijtekening 'Watermolen Kol' kopen? Bied vanaf 95!Jan Heesters - Krijtekening 'Watermolen Kol' kopen? Bied vanaf 95!Jan Heesters - Krijtekening 'Watermolen Kol' kopen? Bied vanaf 95!Jan Heesters - Krijtekening 'Watermolen Kol' kopen? Bied vanaf 95!
  • Jan Heesters (1893-1982)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
Lijst43 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Krijttekening 'Watermolen Kol' door Jan Heesters.
Een watermolen in Eindhoven.

Geen scheurtjes. Wel enige verkleuring.

Starttijd:08-10-2022 om 17:38
Eindtijd:18-10-2022 om 19:41
Openingsbod € 95
Objectlocatie's-Hertogenbosch,  Nederland