Jan Henderikse - NUL / BLINDDRUK / 31x22cm / SIG / 2013 / MUHKA

Jan Henderikse - NUL / BLINDDRUK / 31x22cm / SIG / 2013 / MUHKA kopen? Bied vanaf 195!
Jan Henderikse - NUL / BLINDDRUK / 31x22cm / SIG / 2013 / MUHKA kopen? Bied vanaf 195!Jan Henderikse - NUL / BLINDDRUK / 31x22cm / SIG / 2013 / MUHKA kopen? Bied vanaf 195!Jan Henderikse - NUL / BLINDDRUK / 31x22cm / SIG / 2013 / MUHKA kopen? Bied vanaf 195!Jan Henderikse - NUL / BLINDDRUK / 31x22cm / SIG / 2013 / MUHKA kopen? Bied vanaf 195!Jan Henderikse - NUL / BLINDDRUK / 31x22cm / SIG / 2013 / MUHKA kopen? Bied vanaf 195!Jan Henderikse - NUL / BLINDDRUK / 31x22cm / SIG / 2013 / MUHKA kopen? Bied vanaf 195!Jan Henderikse - NUL / BLINDDRUK / 31x22cm / SIG / 2013 / MUHKA kopen? Bied vanaf 195!
  • Jan Henderikse (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2013
TechniekPreeg/Blinddruk
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/100
Jan Henderikse (°1937).
Titel: "Nul".
Blinddruk (Preegdruk) op papier.
Monogram in potlood.
Ex.nr. 8/100.
2013.
Mapje met inlegblaadje, colofon gesigneerd en genummerd met potlood.
Uitgave Muhka Antwerpen BE.
Blad: 28x22cm.
Mapje: 31x22cm.
Nieuwstaat.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Nieuwstaat.

Starttijd:24-01-2023 om 07:20
Eindtijd:08-02-2023 om 21:00
Openingsbod € 195
ObjectlocatieBrasschaat,  België
VerzendingAlleen binnen Europa