Jan Henderikse - Object + boek (2008)

Jan Henderikse - Object + boek (2008) kopen? Bied vanaf 675!
Jan Henderikse - Object + boek (2008) kopen? Bied vanaf 675!Jan Henderikse - Object + boek (2008) kopen? Bied vanaf 675!Jan Henderikse - Object + boek (2008) kopen? Bied vanaf 675!
  • Jan Henderikse (1937)
TypeBeeld / Object
Jaartal2008
OnderwerpAbstract
Afmetingen24 cm x 18 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Henderikse VEEL - 50 jaar assemblages

het veelvoud met Cava-kurken in een houten kist, 24x18x6 cm, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood 'jan henderikse 2008 75/100' (verso), met de bijbehorende uitgave van A. Melissen en R. Wiehager 'Jan Henderikse . assemblages, installaties, ready-mades', eveneens gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar, samen gepresenteerd in een zwarte houten cassette

Uitgegeven in 2008 door JP De Paepe, Brugge, in een oplage van 100.

Jan Henderikse (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5596 verkochte items
Alle items van deze verkoper (334)
18
24
6
Sluit over 4d 7u 6m 22s
Openingsbod€ 675
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd:01-02-2023 om 22:59
Eindtijd:10-02-2023 om 20:43