Mooie grote zeefdruk van Jan Hendrix, getiteld 'Dubbele olifant'. Dit typerende groot formaat werk is in potlood hand gesigneerd en genummerd. Het betreft nummer 50 van een oplage van 200. Het werk is keurig ingelijst ( Barth) en in uitstekende staat.
Zeer Goed
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 13,45
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 30,00