Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowcurtain 9A - 1978

Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowcurtain 9A - 1978 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowcurtain 9A - 1978 kopen? Bied vanaf 60!Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowcurtain 9A - 1978 kopen? Bied vanaf 60!Jan Hendrix - Zeefdruk: Snowcurtain 9A - 1978 kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Hendrix (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageA.P
Zeefdruk van Jan Hendrix. Titel: Snowcurtain 9A. Jaar: 1978. Nummer: AP. Afmetingen blad: H55 x b45 cm. Afmetingen voorstelling: H17.5 x b15cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan op verzoek, worden gemaild.

Jan Hendrix (geboren in 1949) is een in Nederland geboren kunstenaar die sinds 1978 in Mexico woont en werkt. Hendrix ontving de Orde van de Azteekse Adelaar van de Mexicaanse regering voor zijn werk in kunst en architectuur.

De kleuren komen niet helemaal goed over op de foto. In werkelijkheid iets lichter, beige/lichtblauw.

Jan Hendrix (1949)

NederlandsNederlandsMexicaansMexicaansAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

893 verkochte items
Alle items van deze verkoper (324)
45 cm
55 cm
Sluit over 9d 7u 17m 23s
Openingsbod€ 60
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:29-09-2022 om 11:22
Eindtijd:09-10-2022 om 19:53